Обавештења

Eko sajam

Датум: 09. Maj 2018 12:12 Категорија: Обавештења

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавам ученике да ће се у петак, 11.05.2018. са почетком у 18 часова одржати Еко сајам – активност у оквиру пројекта Аваломагије. Позивамо све заинтересоване ученике, наставнике и родитеље да нам се придруже у реализацији манифестације. Отворени смо за Ваше идеје и сугестије. За све додатне информације можете се обратити менторима пројекта Катарини Блануши и Виолети А. Дупор. Хвала.

Одржан пробни завршни испит за осмаке

Датум: 16. April 2018 08:06 Категорија: Обавештења

У петак, 13.4. и у суботу 14.4. је у нашој школи одржан пробни завршни испит за ученике осмих разреда из математике, српског језика и комбиновани испит.

Детаљи са испита:

ИТ караван

Датум: 27. Mart 2018 14:40 Категорија: Новости

ОШ "Војвода Степа" се укључила у ИТ караван који је обишао Србију обрађивањем теме "Безбедност деце на Интернету" на  часовиима информатике и рачунарства, као и укључењем уживо у пренос едукативне представе "Како да упропастите сопствени живот онлајн". Наставница информатике и рачунарства, Јелена Арсеновић.

Фотографије, снимак представе и укључење, можете погледати на линку испод. Топло препоручујемо свим ученицима и родитељима.

Недеља свести о мозгу 2018.

Датум: 26. Mart 2018 19:48 Категорија: Обавештења

Недеља свести о мозгу 2018 – научнопопуларна манифестација

Ученици седмог разреда су у среду 14.03.2018. године у пратњи наставника биологије Биљане Лисковић и Виолете А. Дупор посетили Галерију науке и технике (САНУ) и пружили подршку манифестацији која се ове године одржава под слоганом Све стране свести и приликом тога неизмерно уживали у лову на свест, изложби постера, изложби микроскопских препарата, демонстацији експеримената – где су показали изванредно знање у начину комуникације нервних ћелија са другим ћелијама, неуротрансмитерима, мембранском потенцијалу, грађи нервног система...  Ученици су учествовали и у наградној игри за бесплатан escape room.
Верујем да ће они бити срећни добитници.
Виолета А. Дупор

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА VIII РАЗРЕДА ОСНОВНИХ ШКОЛА

Датум: 04. Mart 2018 14:47 Категорија: Обавештења

ЗАПИСНИЦИ СА
ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА VIII РАЗРЕДА ОСНОВНИХ ШКОЛА
ШКОЛСКЕ 2017/18. ГОДИНЕ ИЗ ДРУГОГ СТРАНОГ ЈЕЗИКА

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРИЈАВИ ЗА БЕСПЛАТНЕ УЏБЕНИКЕ

Датум: 01. Mart 2018 10:18 Категорија: Обавештења

Обавештење за родитеље
Поштовани,
Обавештавамо Вас да  Министарство просвете науке и технолошког развоја планира да  по доношењу oдлуке Владе Републике Србије  у оквиру пројекта  Набавка уџбеника и других наставних средстава за ученике основних школа обезбеди бесплатне уџбенике и друга наставна средства   за школску 2018/2019.

ПРЕУЗМИТЕ ДОКУМЕНТ

Датум: 29. Januar 2018 20:05 Категорија: Обавештења

ОБАВЕШТЕЊЕ

ОБАВЕШТАВАМ УЧЕНИКЕ  ДА СЕ ПРВО ПОЛУГОДИШТЕ ЗАВРШАВА У СРЕДУ 31.01.2018.. ОДЕЉЕЊСКЕ СТАРЕШИНЕ ЋЕ НАКОН ПОСЛЕДЊЕГ ЧАСА У СВОЈИМ ОДЕЉЕЊИМА ПОДЕЛИТИ ЂАЧКЕ КЊИЖИЦЕ.
НАСТАВА У ДРУГОМ ПОЛУГОДИШТУ СЕ НАСТАВЉА У ПОНЕДЕЉАК 12.02.2018.  ПРВОМ И ДРУГОМ РАЗРЕДУ НАСТАВА ЋЕ ПОЧЕТИ ОД 13.30. А ТРЕЋЕМ И ЧЕТВРТОМ РАЗРЕДУ ОД 08.00. ЧАСОВА.

СВИМ УЧЕНИЦИМА ЖЕЛИМ ДА ЛЕПО ПРОВЕДУ ЗИМСКИ РАСПУСТ УЗ ПОДСЕЋАЊЕ ДА ЈЕ ОПШТИНА ВОЖДОВАЦ У СПОРТСКОМ ЦЕНТРУ ШУМИЦЕ ОРГАНИЗОВАЛА БЕСПЛАТНЕ СПОРТСКЕ АКТИВНОСТИ У ВИДУ РАДИОНИЦА . ПРЕЦИЗНИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ СУ НА ОГЛАСНИМ ТАБЛАМА.

25.01.2018.                                                                        ДИРЕКТОР
БЕОГРАД                                                                  НЕБОЈША ЖИВОТИЋ

БЕСПЛАТАН ЗИМСКИ РАСПУСТ „ ШУМИЦЕ“ 2018.

Датум: 24. Januar 2018 15:29 Категорија: Обавештења

Обавештавамо вас да Установа Вождовачки центар – Шумице (Устаничка 125/1), организује БЕСПЛАТАН ЗИМСКИ РАСПУСТ „ ШУМИЦЕ“ 2018 (аикидо, џудо, стони тенис, кошарка, рукомет, одбојка, ритмичка гимнастика) за  време зимског распуста од 01фебруара до 11фебруара 2017. Године.  У прилогу је распоред одржавања бесплатних програма и плакат.

Новогодишња дечја даривања

Датум: 01. Januar 2018 15:23 Категорија: ученици