Обавештења

Обавештања

Обавештење за родитеље и ученике

Датум: 07. Novembar 2023 19:35 Категорија: Обавештења

Поштовани родитељи и драги ученици,

Јесењи распуст траје од 8. до 10. новембра. Први радни дан је понедељк, 13.новембар.

1. и 2. разред - поподневна смена
3. и 4. разред - преподневна смена
од 5. до 8. разреда - преподневна смена

Дан примирја у Првом светском рату је државни празник у Републици Србији који се обележава 11. новембра.
Овај датум подсећа на дан када су, 11. новембра 1918. године у железничком вагону у Компијену, силе Антанте потписале примирје са Немачком и тако окончала непријатељства на Западном фронту и тим потписом службено је завршен Први светски рат.

Обавештење за родитеље о осигурању ученика.

Датум: 25. Septembar 2023 16:38 Категорија: Обавештења

Поштовани родитељи, комисија Савета родитеља на седници одржаној 13.септембра
изабрала је АМСС као осигуравајућу кућа за осигурање ученика.
Детаље њихове понуде можете наћи на сајту школе у рубрици школа/осигурање.

Поклон компаније Бамби

Датум: 06. Septembar 2023 11:09 Категорија: Новости

Поклон компаније Бамби

Сваком прваку компанија Бамби поклонила је Плазма пакетић за први дан школовања.

Поклон општине Вождовац првацима

Датум: 06. Septembar 2023 11:06 Категорија: Новости

Поклон општине Вождовац првацима

У понедељак, 4.септембра члан општинског већа Драган Животић пожелео је ученицима првог разреда срећан полазак у школу.
Ученици су добили и школски пробор као поклон од општине Вождовац.

ПРИЈЕМ ПРВАКА

Датум: 06. Septembar 2023 11:03 Категорија: Новости

ПРИЈЕМ ПРВАКА

Пријем првака  организован је 31.августа у 18 часова. Ученици будућег петог разреда са својим некадашњим учитељицама Марином Мишић,
Драгицом Маљковић, Надицом Иванковић , Весном Девић, Јасмином Дисић и професорком енглеског језика у млађим разредима Сузаном Боројевић
свечаном приредбом дочелаки су будуће ученике првог разреда. Свим ђацима првацима желимо срећан полазак у школу.

Добродошли ђаци прваци

Датум: 28. Avgust 2023 14:55 Категорија: родитељи

Поштовани родитељи,

Свечани пријем ђака првака ће бити 31.августа у 18h. Добродошли!
Спискови ученика првог разреда и распоред по одељењима биће истакнут на вратима школе 30.08. у 16h

Срећан почетак!

Датум: 21. Avgust 2023 14:29 Категорија: Новости

Драги родитељи и ученици,
Летњи распуст траје до 31.августа.
Школска година почиње у петак 1.септембра.
Настава за ученике од V-VIII разреда почиње у 8 часова.
Настава за ученике првог и другог разреда почиње у 8:00 часова,
а за трећи и четврти у 13:30 часова.

Календар васпитно-образовног рада за школску 2023/2024. годину

Општина Вождовац наградила најбоље ученике

Датум: 03. Jul 2023 20:01 Категорија: Обавештења

Традиционални свечани пријем најуспешнијих ученика који су освојили Вукову диплому одржан је у уторак, 27. јуна 2023. године у сали Установе Вождовачки центар „Шумице“, Устаничка 125/1 у 10:00 часова. Градска општина Вождовац и ове године је наградила ученике основних и средњих школа који су освојили награде на републичким такмичењима.

Свечана додела Вукових диплома

Датум: 28. Jun 2023 11:59 Категорија: Обавештења

Свечана додела Вукових диплома и дипломе за ђака генерације oрганизована је 13. 6. 2023. године.
Ђак генерације за школску 2022/2023. годину је Софија Петров 8/3, добитница бројних признања и награда на свим нивоима такмичења.
Награђена је спортисткиња генерације - Ања Клисурић 8/1 и спортиста генерације, Виктор Ћирић 8/1.
Награђени су и ученици који су остварили успех на градским такмичењима и узели учешће на државним такмичењима,
као и њихо ви наставници: Снежана Бакић, Данијела Јовановић и Ана Станковић.

Обавештење за родитеље и ученике

Датум: 02. Jun 2023 17:00 Категорија: Обавештења

Поштовани родитељи и ученици,

На основу Закључка Владе Републике Србије од 1.јуна 2023.године обавештавамо вас о следећем:

У складу са календарима образовно-васпитног рада за основне и средње школе, којима је дата могуhност одступања од утврђеног броја наставних дана до 5%, друго полугодишта школске 2022/2023. године за ученике основне и средње школе, у делу који се односи на редовну наставу завршава  се у уторак, 6. јуна 2023. године.

Све остале активности предвиђене календарима образовно-васпитног рада за    основне и средње школе остварују се и даље како је утврђено.

Потребно је да школа утврди предлог закључних оцена на крају школске године најкасније до 6.јуна 2023.године. Приликом упознавања ученика и родитеља са предлогом закључне оцене наставник даје сугестије ученику о томе на који начин могу да уколико желе поправе, оцену.

Школа ће сваком ученику који није задовољан предлогом закључене оцене обезбедити услове да ту исту оцену и поправи уколико покаже резултат који је основа за поправљање оцене.

Школа ће извршити анкетирање родитеља чији ученици похађају продужени боравак и на основу резултата анкете организовати рад продуженог боравка до 20.јуна 2023.године.

Све активности које се односе на организацију и реализацију

завршног испита за ученике осмог разреда спроводе се у складу са годишњим    планом. Такође, све активности које се односе на разредне и поправне испите,   спроводе се у складу са годишњим планом.

С поштовањем

директор школе