Елена Животић - ђак генерације 2023/2024.

Захвалница

Дан школе

Датум: 22. Mart 2023 11:00 Категорија: Обавештења

Прослава Дана школе

Прослава Дана школе организована је 10.марта 2023.године. Свечаној приредби су присуствовали помоћник градског секетара за образовање Саша Стојановић, члан општинског већа Драган Животић и чланови породице Степановић. Приредбу су приредили ученици млађих разреда и њихове учитељице Анђелка Бурсаћ, Божица Митровић и наставница енглеског језика Сузана Боровић .Захваљујемо се свим родитељима, ученицима , директорима и осталим гостима који су присуствовали прослави Дана наше школе.

Општина Вождовац је дан рођења Степе Степановића обележила свечаном академијом испред родне куће нашег славног војводе. О Степином детињству и школовању у Кумодражу, а касније у Београду и његовим раним војничким данима говорио је директор школе, историчар Саша Анђелковић .Ученици наше школе  присуствовали су свечаној академији.

Са часа информатике: ОШ "Војвода Степа" Београд, Никола Радак 71