Mеђународни Европски дан језика

Датум: 19. Novembar 2019 08:14 Категорија: Новости

Ученици шестог и осмог разреда наше школе су у оквиру секције из енглеског језика 26.09.2019.године обележили међународни Европски дан језика прављењем паноа који се налазе у холу школе. Затим су у пратњи наставнице Ане Станковић посетили манифестацију ,,Откривање европских језика и култура''  у оквиру које су посетили Гете институт, Институт Сервантес, Француски институт и Институт Јунус Емре  у којима су представљени бројни језици Европе. Ученици су имали прилику да се упознају са културом и језицима разних земаља као и да учествују у квизу познавања језика. Неколико наших ученика освојило је вредне награде. У поподневним часовима посетили су и концерт ,,Европски језици кроз музику и уметност''.

:
Погледајте део атмосфере кроз фотографије: