Обавештења

Датум: 16. April 2016 20:28 Категорија: Обавештења

Посета ДКЦ

Датум: 21. Mart 2016 09:30 Категорија: Обавештења

У среду, 16.03.2016. године, ученици шестог и седмог разреда су посетили ДКЦ" Мајдан", у пратњи наставника биологије: Биљане Лисковић и Виолете Апостоловски Дупор и учествовали у радионици, где су били активни учесници, сарадници, слушаоци, а водитељима радионице постављали питања и питања.... до 15:00 часова. Обавештени смо да рецепти ученика седмог разреда: Анђеле Стојановић, Наталије Величковић, Игора Борисављевића и Данила Драгојевића из активности- Храна за мозак- , са Сајма науке,  се могу погледати и добити у Галерији Сану.

Сат за нашу планету

Датум: 10. Mart 2016 06:13 Категорија: Обавештења

WWF - Светски фонд за природу, је организовао акцију "Сат за нашу планету" која се одржла десети пут у свету, а осми пут у Србији. Наша школа се и ове године прикључила тој акцији.
              Презентације, предавања, изложбе, квизови, "човече не љути се"- екопаметница, .... су били саставни део наше едукације, буђења свести ученика и одраслих и мотивација људи око нас зарад добробити наше планете.Циљ кампање јесте снажна порука да ипак можемо нешто предузети како бисмо ублажили последице  климатских промена, али и како бисмо скренули пажњу на последице прекомерне потрошње ограничених природниих ресурса. У кампањи су учествовали ученици шестих, седмих и осмих разреда, а нашим активностима се придружила  и колегиница Славица Раденковић са својим ученицима ( II/1). Наставници: биологије Биљана Лисковић, наставница ликовне културе Љепа Кнежевић, наставнице техничког и информатичког образовања Оливера Матић и Јелена Арсеновић са својим одељењем VII3 и Виолета Апостоловски Дупор.

ГАЛЕРИЈА СЛИКА

Резултати општинских такмичења

Датум: 20. Februar 2016 20:29 Категорија: Обавештења

З А П И С Н И К

ОПШТИНСКО   ТАКМИЧЕЊЕ
УЧЕНИКА VIII РАЗРЕДА
ОСНОВНИХ  ШКОЛА
ШКОЛСКЕ  2015 / 2016. ГОДИНЕ
ИЗ

З А П И С Н И К

ОПШТИНСКО   ТАКМИЧЕЊЕ
УЧЕНИКА VIII РАЗРЕДА
ОСНОВНИХ  ШКОЛА
ШКОЛСКЕ  2015 / 2016. ГОДИНЕ
ИЗ

ЕНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА НЕМАЧКОГ  ЈЕЗИКА
коначна листа коначна листа

Почетак наставе

Датум: 12. Februar 2016 10:01 Категорија: Обавештења

Од среде, 17. фебруара, настава ће се одвијати по следећем распореду:

• I смена -  одељења од 5 - 8. разреда од   8:00 часова
  • II смена - одељења од 1 - 4. разреда од 14:00 часова

СРЕЋАН ПОЧЕТАК!

Дан државности Србије

Датум: 09. Februar 2016 18:44 Категорија: Обавештења

Сретење - Дан државности Србије је државни празник Србије који се празнује 15. и 16. фебруара. Тог дана школа неће радити.

Више о празнику прочитајте ОВДЕ:

Школска слава Свети Сава

Датум: 26. Januar 2016 10:40 Категорија: Обавештења

У среду, 27. јануара 2016. године
наша школа ће прославити славу Светог Саву.

svetisava

Тај  дан је радни, али НЕНАСТАВНИ и биће на пригодан начин обележен.

Подршка програмима образовања о заштити природе у основним школама

Датум: 12. Januar 2016 08:54 Категорија: Новости

У циљу подршке организацији трећег Сајма науке у вождовачкој ОШ „Војвода Степа“ у Београду, Завод за заштиту природе Србије је учествовао у реализацији програмске целине за област екологија. Овом приликом, ученици су представили своје тематске постер презентације, идејне пројекте и моделе везане за еколошке појаве гостима из стручних институција и организација и родитељима који су у великом броју дошли да подрже пројекте своје деце. Са ученицима на тему заштите природе и врста, разговарао je мр Растко Ајтић, стручни сарадник Завода.
     Из Завода су нам стигле похвале :"Колега Растко Ајтић нам је пренео утиске са Сајма науке одрћаном у вашој школи и имао је само речи похвале о вашим активностима. Надамо се да ћемо и убудуће моћи да дамо и конкретнију подршку вашим активностима. Волели би да вест о организацији Сајма поставимо и на наш сајт"."

ПОЧЕТАК НАСТАВЕ У 2016.

Датум: 03. Januar 2016 20:45 Категорија: Обавештења

НАСТАВА У 2016. ГОДИНИ ПОЧИЊЕ У ПОНЕДЕЉАК, 11.01.2016. ГОДИНЕ.

• МЛАЂИ РАЗРЕДИ (1,2,3 И 4.) СУ ПРВА СМЕНА, ОД 08:00 ЧАСОВА, ДОК СУ
    СТАРИЈИ РАЗРЕДИ  (5-8) ДРУГА СМЕНА, ОД 13:10.

СРЕЋАН ПОЧЕТАК!

ТРЕЋИ ШКОЛСКИ САЈАМ НАУКЕ