ДОБРОДОШЛИ

ОБАВЕШТЕЊЕ

Датум: 29. Januar 2018 20:05 Категорија: Обавештења

ОБАВЕШТЕЊЕ

ОБАВЕШТАВАМ УЧЕНИКЕ  ДА СЕ ПРВО ПОЛУГОДИШТЕ ЗАВРШАВА У СРЕДУ 31.01.2018.. ОДЕЉЕЊСКЕ СТАРЕШИНЕ ЋЕ НАКОН ПОСЛЕДЊЕГ ЧАСА У СВОЈИМ ОДЕЉЕЊИМА ПОДЕЛИТИ ЂАЧКЕ КЊИЖИЦЕ.
НАСТАВА У ДРУГОМ ПОЛУГОДИШТУ СЕ НАСТАВЉА У ПОНЕДЕЉАК 12.02.2018.  ПРВОМ И ДРУГОМ РАЗРЕДУ НАСТАВА ЋЕ ПОЧЕТИ ОД 13.30. А ТРЕЋЕМ И ЧЕТВРТОМ РАЗРЕДУ ОД 08.00. ЧАСОВА.

СВИМ УЧЕНИЦИМА ЖЕЛИМ ДА ЛЕПО ПРОВЕДУ ЗИМСКИ РАСПУСТ УЗ ПОДСЕЋАЊЕ ДА ЈЕ ОПШТИНА ВОЖДОВАЦ У СПОРТСКОМ ЦЕНТРУ ШУМИЦЕ ОРГАНИЗОВАЛА БЕСПЛАТНЕ СПОРТСКЕ АКТИВНОСТИ У ВИДУ РАДИОНИЦА . ПРЕЦИЗНИЈЕ ИНФОРМАЦИЈЕ СУ НА ОГЛАСНИМ ТАБЛАМА.

25.01.2018.                                                                        ДИРЕКТОР
БЕОГРАД                                                                  НЕБОЈША ЖИВОТИЋ