ДОБРОДОШЛИ

Датум: 29. Novembar 2016 22:48 Категорија: Новости

Акција - за Свратиште

Будимо хумани!

Ученици школе у сарадњи са Ученичким парламентом, педагогом школе Иваном Аврамовић и наставником биологије Виолетом А. Дупор су се одазвали акцији прикупљања зимске носиве обуће, зимске гардеробе и слаткиша за децу из Свратишта у Крфској улици, као и њеној реализацији.

Свратиште посећују деца са улице, деца на улици и деца која са породицом живе на улици.

Циљ акције је прикупљање хиљаду пари зимске носиве обуће и велики број суграђана се одазвао, а са поносом можемо да кажемо и наша школа.

Међутим, свака помоћ у виду одеће, хране, школског прибора је добродошла свратишту и деци.
Ученици, родитељи наше школе су увек добронамерни и несебично желе да помогну свима којима је помоћ, подршка неопходна. Хвала,

Виолета А. Дупор